späť na úvodnú stránku Katherine.sk

sitie

Upozornenie
  • EU e-Privacy Directive

    Táto webová stránka používa cookies pre správu overovania , navigáciu a ďalšie funkcie . Používaním našich webových stránok, súhlasíte s tým, že môžeme umiestniť tieto typy cookies na vašom zariadení.

Šité a háčkované doplnky

sitieŠijací stroj som si pôvodne vyprosila pod stromček kvôli oprave stále dotrhaných vecí mojich detí. No bola by škoda využívať ho len na túto činnosť. Už pred osemnástimi rokmi som obdivovala prikrývky robené patchworkovou technikou, ale až teraz prišiel ten správny čas, keď som sa rozhodla, že ich vyskúšam robiť aj ja. A nielen prikrývky, ale aj veci, ktoré sa dajú využiť v bežnom živote. Alebo len tak ... pre potešenie.

 

Patchwork však predsa len na chvíľu ustúpi do úzadia, pretože som úplne podľahla čaru háčkovania. Spustila to úplne obyčajná čiapka, ktorú som chcela urobiť pre môjho drobca a odvtedy nie a nie prestať. Takže keď ošiaľ pominie, určite sa pustím aj do šitia. Sľubujem.

 

Na tejto stránke nájdete nielen moje šité a háčkované výtvory ale aj rôzne obrázkové postupy, inšpirácie, odkazy na zaujímavé stránky či videá.

 

Budem rada, ak vám tým pomôžem alebo inšpirujem k vašej tvorbe.